See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA– SPRZĘTU SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ (NR SPRAWY: )MAT/75/IP/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – SPRZĘTU SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 214824-2025
Interne Kennung: MAT/75/IP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia zwanej dalej SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42215000 Maschinen für die industrielle Zubereitung oder Herstellung von Lebensmitteln oder Getränken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Krajalnica żywności- elektryczna
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny zamówienia: Zamawiający informuje, iż przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Mieszarka przechylna
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III: Maszyna do formowania kotletów i mielenia mięsa
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV: Wieloczynnościowa maszyna kuchenna
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V: Przystawki do wieloczynnościowej maszyny
Interne Kennung: część 5