2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości z terenu Gminy Siemiatycze w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach zamieszkałych, nieruchomościach na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Siemiatycze. Powyższą usługę należy wykonać w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów: przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, składowania odpadów komunalnych, ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 20 sierpnia 2021 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami, oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Siemiatycze przyjętego uchwałą Nr XXXVII/379/2024 Rady Gminy Siemiatycze z dnia 15 marca 2024 r. Powyższe odbiory odbywać się będą zarówno z pojemników i worków dostarczonych przez Wykonawcę, jak i z pojemników i worków będących własnością właściciela nieruchomości. 2) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki lub worki o poj. 120 l lub 240 l do zbierania odpadów zmieszanych oraz worki do zbierania odpadów segregowanych. 3) wyposażenie nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w worki do zbierania odpadów komunalnych – zmieszanych i segregowanych. 4) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych wielolokalowych w pojemniki o pojemności 1100 l na odpady segregowane i zmieszane. 5) sporządzenie harmonogramów (w formie papierowej i elektronicznej) odbioru odpadów obejmujący okres min. 6 miesięcy oraz dostarczenie ich mieszkańcom. 6) ważenie wszystkich odebranych odpadów komunalnych na legalizowanej wadze i przechowywanie dokumentacji pomiarów do wglądu Zamawiającego przez okres wykonywania zamówienia. 7) prowadzenie dokumentacji w zakresie sprawozdawczości. 8) utworzenie i prowadzenie punku selektywnego zbierania odpadów komunalnych. 9) zorganizowania w ramach mobilnego punktu selektywnej zbiórki odpadów 1 raz w roku zbiórki odpadów tj. mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odzieży i tekstyliów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RG.271.14.2025