707309-2023 - Ergebnis
Niederlande – Reprografische Dienstleistungen – Openbare Europese aanbesteding voor de levering en dienstverlening van Multifunctionals en Printers ten behoeve van Flores Onderwijs
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese aanbesteding voor de levering en dienstverlening van Multifunctionals en Printers ten behoeve van Flores Onderwijs
Beschreibung: Flores heeft behoefte om een inkooptraject te starten voor de levering van multifunctionals en printers (hierna apparaten). De uiteindelijke uitkomst van de aanbestedingsprocedure moet zijn dat er een raamovereenkomst wordt gesloten met één (1) leverancier. De totale looptijd van de raamovereenkomst is zes (6) jaar. Dit is gedaan om de looptijd gelijk te houden aan de afschrijvingsperiode van de apparaten. De overeenkomst wordt aangegaan voor vier (4) initiële contractjaren met een optie tot verlengen van twee (2) keer één (1) jaar Geraamde waarde € 200.000,- per jaar.
Interne Kennung: EUA-MFP-FLORES-23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79520000 Reprografische Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 EA OP - Flores Multifunctionals en Printers
Beschreibung: Flores heeft behoefte om een inkooptraject te starten voor de levering van multifunctionals en printers (hierna apparaten). De uiteindelijke uitkomst van de aanbestedingsprocedure moet zijn dat er een raamovereenkomst wordt gesloten met één (1) leverancier. De totale looptijd van de raamovereenkomst is zes (6) jaar. Dit is gedaan om de looptijd gelijk te houden aan de afschrijvingsperiode van de apparaten. De overeenkomst wordt aangegaan voor vier (4) initiële contractjaren met een optie tot verlengen van twee (2) keer één (1) jaar. € 200.000,- per jaar.
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter