707320-2025 - Ergebnis
Polen – Geräte zum Aufspüren von Rauschgift – Dostawa testów do wykrywania narkotyków w organizmie na podstawie badania próbki śliny dla 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa testów do wykrywania narkotyków w organizmie na podstawie badania próbki śliny dla 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa testów do wykrywania narkotyków w organizmie na podstawie badania próbki śliny dla 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu w asortymencie i ilościach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy oraz formularzem ofertowym - załącznik nr 1 do SWZ / nr 5 do projektowanych postanowień umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (asortymentu) – oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu ofertowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość Opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung498360-2025
Interne KennungZnak sprawy: 22WOG-ZP.2712.35.2025/B/A/171/2300/D/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensWstępne ogłoszenie informacyjne dotyczące skrócenia terminu składania ofert OJ S 111/2025 12/06/2025 379279-2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38544000 Geräte zum Aufspüren von Rauschgift
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu ofertowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość Opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.