707333-2025 - Ergebnis
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Świadczenie asysty technicznej i konserwacji dla aplikacji Atmosfera
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie asysty technicznej i konserwacji dla aplikacji Atmosfera
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji dla aplikacji Atmosfera. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zawarta umowa wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung606652-2025
Interne KennungIT-07-1.271.22.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie asysty technicznej i konserwacji dla aplikacji Atmosfera. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zawarta umowa wraz z załącznikami.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy, polegającej na prawie do zwiększenia przewidywanej ilości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 3 Wzoru umowy, w wymiarze maksymalnie do 900 Roboczogodzin do wykorzystania w okresie maksymalnie 36 miesięcy obowiązywania Umowy. Zamawiający może skorzystać z opcji, o których mowa powyżej, w zakresie pełnym lub częściowym w zależności od swoich bieżących potrzeb na podstawie zgłoszenia/wniosku, zgodnie z zasadami określonymi w projekcie umowy