See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud van huur bad-en huur bedlinnen
Beschreibung: Levering en onderhoud van duurzaam, kwalitatief hoogwaardig huur bed- en huur badlinnen voor gebruik in een voorziening voor de opvang van personen met een handicap.
Interne Kennung: SMMDhuurlin25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39831000 Waschmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SMMDhuurlin25 - 1
Beschreibung: levering en onderhoud van duurzaam, kwalitatief hoogwaardig huur bed- en huur badlinnen voor gebruik in een voorziening voor de opvang van personen met een handicap
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98311100 Verwaltung von Wäschereien