2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT preferred suppliers & broker
Beschreibung: De Vereniging IPO heeft met enkele regelmaat behoefte aan externe deskundigheid op deelgebieden van de Informatie- en Communicatietechnologie (ICT) en informatiemana-gement (IM). Op dit moment heeft de vereniging een Raamovereenkomst voor perceel 1 met drie suppliers en voor perceel 2 met één opdrachtnemer. Deze Raamovereenkomst loopt op korte termijn af. De Aanbestedende dienst is voornemens de Raamovereenkomst opnieuw aan te besteden. .
Interne Kennung: 2025.439
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Om te zorgen dat bedrijfsprocessen zo min mogelijk gehinderd worden/ stopgezet worden, wordt op korte termijn een nieuwe aanbesteding gedaan en gegund. het streven is om geen versnelde procedure aan te houden als dit niet nodig is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Preferred supplier
Beschreibung: Raamovereenkomst met 2 preferred suppliers. Een Preferred supplier heeft personeel met een eigen dienstverband dat aangeboden kan worden, waarbij, indien de preferred supplier geen eigen gekwalificeerd personeel heeft, deze in een breder netwerk mag zoeken. De eerste 2 leveranciers in ranking krijgen de Raamovereenkomst. Detachering van personeel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tweemaal verlenging van 12 maanden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Broker
Beschreibung: De Broker mag alleen personeel aanbieden uit een eigen netwerk met zelf-standigen of personeel van externe bureaus. Alleen de nummer 1 in ranking krijgt de Raamovereenkomst.
Interne Kennung: 2