707487-2025 - Ergebnis
Polen – Tragbare Computer – Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej 10 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej 10 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung334680-2025
Interne KennungATZ-281-36/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320), zwanej dalej Pzp, w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
Titelcz. I Laptop (1szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa (1szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-36/25 cz. I
LosLOT-0002
Titelcz. II Oprogramowanie biurowe (1 licencja)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego (1 licencji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-36/25 cz. II
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
LosLOT-0003
Titelcz. III Komputer stacjonarny (1szt.), monitor komputerowy (1szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego (1szt.), monitora komputerowego (1szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-36/25 cz. III
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0004
Titelcz. IV Laptop (1szt.)
Interne KennungATZ-281-36/25 cz. IV
LosLOT-0005
Titelcz. V Urządzenie wielofunkcyjne (1szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia wielofunkcyjnego (1szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-36/25 cz. V
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
LosLOT-0006
Titelcz. VI Drukarka laserowa (1szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drukarki laserowej (1szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-36/25 cz. VI
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
LosLOT-0007
Titelcz. VII Oprogramowanie biurowe (1 licencja)
Interne KennungATZ-281-36/25 cz. VII
LosLOT-0008
Titelcz. VIII Komputer stacjonarny (1szt.), monitor komputerowy (1szt.)
Interne KennungATZ-281-36/25 cz. VIII
LosLOT-0009
Titelcz. IX Oprogramowanie biurowe (1 licencja)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego (1licencji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-36/25 cz. IX
LosLOT-0010
Titelcz. X Komputery stacjonarne (15szt.), monitory komputerowe (15szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych (15szt.), monitorów komputerowych (15szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-36/25 cz. X