See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie Dokumentacji Projektowej w stadium STEŚ z Elementami Koncepcji Programowej dla przedsięwzięcia pn. „Korekta przebiegu drogi krajowej nr 74 przez m. Janów Lubelski”, o długości ok. 8,9 km.
Beschreibung: Wykonanie Dokumentacji Projektowej w stadium Studium Techniczno–Ekonomiczno–Środowiskowego z Elementami Koncepcji Programowej dla przedsięwzięcia pn. „Korekta przebiegu drogi krajowej nr 74 przez m. Janów Lubelski”, o długości ok. 8,9 km.
Interne Kennung: O.LU.D-3.2411.18.2018.ap
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie Dokumentacji Projektowej w stadium Studium Techniczno–Ekonomiczno–Środowiskowego z Elementami Koncepcji Programowej dla przedsięwzięcia pn. „Korekta przebiegu drogi krajowej nr 74 przez m. Janów Lubelski”, o długości ok. 8,9 km. Dokumentacja Projektowa będąca przedmiotem zamówienia składa się m. in. z następujących opracowań projektowych (lub zespołów opracowań projektowych): Opracowania z zakresu analizy i prognozy ruchu, opracowania geodezyjne i kartograficzne dla celów projektowania dróg (mapa do celów projektowych),opracowania geologiczne, hydrogeologiczne i geotechniczne, opracowania środowiskowe, materiały do przeprowadzenia oceny i Audytu BRD, opracowania ekonomiczno-finansowe, opracowania techniczne, z rozwiązaniami projektowymi w zakresie branży drogowej, mostowej i branż towarzyszących. Studium Techniczno–Ekonomiczno–Środowiskowe z elementami Koncepcji Programowej (STEŚ-R) jest dwuetapowym opracowaniem projektowym: Pierwszy etap o charakterze ogólnym; Drugi etap stanowiący uszczegółowienie opracowanych w pierwszym etapie rozwiązań. Celem opracowania jest: W pierwszym etapie: Wstępne określenie zakresu rzeczowego i finansowego przedsięwzięcia oraz ustalenie jego efektywności, Uściślenie przebiegu tras poszczególnych wariantów (na podstawie analizy wariantów i uzyskanych opinii) oraz ostateczne ustalenie typów oraz podstawowych parametrów technicznych obiektów budowlanych, Dostarczenie informacji do podjęcia wstępnej decyzji inwestorskiej w sprawie celowości, zakresu i horyzontu czasowego realizacji zadania inwestycyjnego, Umożliwienie uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, W drugim etapie: Uściślenie zakresu rzeczowego i finansowego polegające na ustaleniu szczegółowych rozwiązań geometrycznych dróg, konstrukcji drogowych obiektów inżynierskich, granic terenowych zadania inwestycyjnego oraz przedmiaru robót i ich kosztorysu dla kluczowych elementów przedsięwzięcia, Określenie wytycznych dla projektu budowlanego, Wykonanie analizy wielokryterialnej umożliwiającej Zamawiającemu wybór najkorzystniejszych wariantów technicznych do dalszej realizacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste, 71340000 Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen