Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Zie documentatie
707529-2023 - Mededinging
Nederland – Computerapparatuur – Europese Aanbesteding - ICT-Hardware t.b.v. Delta Onderwijs i.s.m. Verus
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding - ICT-Hardware t.b.v. Delta Onderwijs i.s.m. Verus
Beschrijving: Voor u ligt de leidraad met betrekking tot de Europese aanbesteding ICT-Hardware. In de markt gezet door Delta Onderwijs hierna, Opdrachtgever en/of “Aanbestedende dienst” en/of Delta. Delta is voornemens voor haar scholen meerdere typen van ICT-Hardware aan te schaffen. Voor de continuïteit van het primaire proces is het van belang dat deze migratie plaats vindt op een wijze dat het primaire proces niet verstoord wordt, dit is af te stemmen met de aanbestedende dienst.
Interne identificatiecode: T59143
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers, 30231300 Beeldschermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000