707567-2025 - Ergebnis
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – KU.241/wr8_2025/KK - Dzierżawa 100 sztuk fabrycznie nowych, miejskich autobusów niskopodłogowych, napędzanych silnikiem diesla wraz z wyposażeniem dodatkowym.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKU.241/wr8_2025/KK - Dzierżawa 100 sztuk fabrycznie nowych, miejskich autobusów niskopodłogowych, napędzanych silnikiem diesla wraz z wyposażeniem dodatkowym.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa 100 sztuk fabrycznie nowych, miejskich autobusów niskopodłogowych, napędzanych silnikiem diesla wraz z wyposażeniem dodatkowym (w tym 42 sztuk autobusów MEGA i 58 sztuk MAXI).
Vorherige Bekanntmachung564987-2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
LosLOT-0001
TitelKU.241/wr8_2025/KK - Dzierżawa 100 sztuk fabrycznie nowych, miejskich autobusów niskopodłogowych, napędzanych silnikiem diesla wraz z wyposażeniem dodatkowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa 100 sztuk fabrycznie nowych, miejskich autobusów niskopodłogowych, napędzanych silnikiem diesla wraz z wyposażeniem dodatkowym.