2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging onder- en bovengrondse containers
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor reiniging en wassing van onder- en bovengrondse containers, verspreid over meerdere gemeenten en met diverse reinigingsfrequenties. Zie aanbestedingsdocumenten, onder meer hoofdstuk "1. Omvang en informatie".
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Reiniging en wassing van onder- en bovengrondse containers, verspreid over meerdere gemeenten en met diverse reinigingsfrequenties
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.