2. Verfahren
Verfahren
Titel: 04140 Wykonanie robót budowlanych dla zadania nr 04140 Rozbudowa ul. Wilkszyńskiej we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania nr 04140 „Rozbudowa ul. Wilkszyńskiej we Wrocławiu”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/20/PN/2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest 1.1. W zakresie opracowania dokumentacji projektowej: a) zaktualizowanie inwentaryzacji zieleni w obszarze robót pokazanych w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do OPZ, a następnie odpowiednie zaktualizowanie projektu zieleni zawartego w załączniku nr 1 do OPZ, b) wykonanie projektu organizacji ruchu na czas prowadzenia robót wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień i pozwoleń potrzebnych do wdrożenia organizacji ruchu na czas wykonywania wszystkich robót budowlanych objętych niniejszym zamówieniem, c) wykonanie niezbędnych projektów wraz z uzyskaniem wszystkich koniecznych uzgodnień i pozwoleń, potrzebnych do zorganizowania i uruchomienia zaplecza budowy na potrzeby Wykonawcy i Zamawiającego, d) wykonanie dokumentacji niezbędnej do ustawienia tablic informacyjnych o dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, e) wykonanie dokumentacji niezbędnej do ustawienia tablic informacyjnych miejskich (na czas budowy i pamiątkowej) oraz przeprowadzenia akcji informacyjnej (ulotki). 1.2. W zakresie robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej dostarczonej przez Zamawiającego, w szczególności: a) rozbudowę jezdni ul. Wilkszyńskiej, b) rozbudowę skrzyżowań ul. Wilkszyńskiej z drogami bocznymi, c) rozbudowę, przebudowę, remont dróg bocznych na odcinkach dojazdowych do skrzyżowań, d) budowę, przebudowę, remont zjazdów indywidualnych, publicznych, e) budowę, przebudowę, remont zjazdów indywidualnych, publicznych, f) budowę, przebudowę peronów przystankowych wraz z elementami wyposażenia, g) budowę, przebudowę pasów technicznych, poboczy gruntowych, h) wykonanie robót ziemnych związanych z robotami drogowymi, i) budowę elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, j) wyniesienie projektu organizacji ruchu docelowego, k) budowę, przebudowę przepustów, l) budowę, przebudowę systemu odwodnienia drogi (kanalizacja deszczowa, rowy drogowe, melioracyjne, sieć drenarska), m) przebudowę ogrodzeń, n) przebudowę sieci wodociągowych, o) przebudowę, budowę kanalizacji sanitarnej, p) przebudowę sieci elektroenergetycznej (nN, SN), q) przebudowę, budowę oświetlania drogowego, r) przebudowę sieci telekomunikacyjnych, s) budowę kanalizacji teletechnicznej MKT, t) wycinkę, nasadzenia zieleni, u) rozbiórkę istniejących obiektów budowlanych kolidujących z inwestycją, istniejących ogrodzeń, kolidujących sieci podlegających przebudowie. W ramach niniejszego zamówienia nie należy przewidywać robót budowlanych dotyczących przebudowy sieci gazowej, pomimo pokazania tych robót w dokumentacji projektowej dostarczonej przez Zamawiającego. Przebudowa sieci gazowej w ul. Wilkszyńskiej zostanie zrealizowana przez innego Wykonawcę, na podstawie dokumentacji projektowej zawartej w załączniku nr 1 do OPZ, w ramach odrębnego zamówienia udzielonego przez Polską Spółkę Gazownictwa Sp. z o.o. Obowiązkiem Wykonawcy niniejszego zamówienia będzie bieżąca koordynacja robót z wykonawcą przebudowy sieci gazowej. 3. W zakresie robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji opracowanej przez Wykonawcę: a) wykonanie nasadzeń kompensacyjnych wzdłuż ul. Wilkszyńskiej na podstawie projektu zieleni, zaktualizowanego przez Wykonawcę niniejszego zamówienia, b) organizację zaplecza budowy, uporządkowanie terenu po robotach budowlanych, projekt organizacji ruchu na czas wykonywania robót wraz z projektem obsługi komunikacyjnej placu budowy, c) wykonanie tablic informacyjnych o dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, d) wykonanie dokumentacji niezbędnej do ustawienia tablic informacyjnych (na czas budowy i pamiątkowej) i przeprowadzenie akcji informacyjnej (ulotki). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen