2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi pracy spycharek wraz z operatorem do wykonywania prac na placach węglowych zlokalizowanych w Enea Elektrownia Połaniec S.A w okresie 12 miesięcy, tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Zakup usługi pracy spycharek wraz z operatorem do wykonywania prac na placach węglowych zlokalizowanych w Enea Elektrownia Połaniec S.A w okresie 12 miesięcy, tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001