See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA-eigenrisicodragerverzekering en Collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering Stip Hilversum
Beschreibung: WGA-eigenrisicodragerverzekering en Collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering Stip Hilversum Wij verwijzen u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: WGA-eigenrisicodragerverzekering
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wij verwijzen u naar het Programma van Eisen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering
Interne Kennung: 2