707643-2023 - Ergebnis
Niederlande – Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen – Aanbesteding Multifunctionele printers
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Multifunctionele printers
Beschreibung: Panta Rhei wil een overeenkomst afsluiten met één opdrachtnemer voor de voor de aankoop, service en onderhoud van Multifuntionele printers op haar scholen, dit betreft in totaal 19 locaties. De overeenkomst heeft een initiële duur van vier (4) jaar met de mogelijkheid deze tweemaal (2) te verlengen met één (1) jaar. De opdracht wordt gegund aan de Inschrijver met de Economisch Meest Voordelige Inschrijving op basis van het gunningscriterium beste prijs-kwaliteitverhouding. De beoogde startdatum van de opdracht is 01 februari 2024. 0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 79520000 Reprografische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Panta Rhei wil een overeenkomst afsluiten met één opdrachtnemer voor de voor de aankoop, service en onderhoud van Multifuntionele printers op haar scholen, dit betreft in totaal 19 locaties. De overeenkomst heeft een initiële duur van vier (4) jaar met de mogelijkheid deze tweemaal (2) te verlengen met één (1) jaar. De opdracht wordt gegund aan de Inschrijver met de Economisch Meest Voordelige Inschrijving op basis van het gunningscriterium beste prijs-kwaliteitverhouding. De beoogde startdatum van de opdracht is 01 februari 2024.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln