707676-2025 - Ergebnis
Polen – Büromöbel – Zakup wyposażenia meblowego dla Centrali i Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia meblowego dla Centrali i Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy mebli biurowych wraz z ich transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem, ustawieniem, wypoziomowaniem oraz uprzątnięciem miejsca pracy z wszelkich pozostałości (w tym usunięciem opakowań) dla Centrali i Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A., w podziale na 2 Zadania. Zamówienie stanowi część większego zamówienia publicznego (centralnego) na zakup umeblowania, szacowanego łącznie zgodnie z przepisami art. 30 ust. 2 Ustawy Prawo zamówień publicznych.
Vorherige Bekanntmachung224372-2025
Interne KennungKFZ/2025/WNP-017631
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/471550. 2. Więcej informacji można uzyskać pod adresem podanym powyżej. 3. Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres podany powyżej. 4. Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń, które nie są ogólnodostępne. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do tych narzędzi i urządzeń można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl. 5. Zamawiający przeprowadzi postępowanie w „procedurze odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach i we Wrocławiu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy mebli biurowych wraz z ich transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem, ustawieniem, wypoziomowaniem oraz uprzątnięciem miejsca pracy z wszelkich pozostałości (w tym usunięciem opakowań).
Interne KennungZadanie nr 1 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach i we Wrocławiu.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oraz Centrali w Warszawie.
Interne KennungZadanie nr 2 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oraz Centrali w Warszawie.