707724-2023 - Ergebnis
Belgien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Verwerken van tuinafval
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerken van tuinafval
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van de recyclageparken van Mirom Menen
Interne Kennung: 2023/007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verwerken van tuinafval - repa Geluwe (winter)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Geluwe (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Verwerken tuinafval - repa Menen (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Menen (gedurende de maanden april t/m november).
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Verwerken tuinafval - repa Wervik (winter)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Wervik (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Verwerken tuinafval - repa Wervik (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Wervik (gedurende de maanden april t/m november).
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0002
Titel: verwerken tuinafval - repa Geluwe (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Geluwe (gedurende de maanden april. t/m nov).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: verwerken tuinafval - repa Gullegem Rijksweg (winter)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Gullegem Rijksweg (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Verwerken tuinafval - repa Gullegem Rijksweg (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Gullegem Rijksweg (gedurende de april dec. t/m november).
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Verwerken tuinafval - repa Gullegem Nijverheidslaan (winter)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Gullegem Nijverheidslaan (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Verwerken tuinafval - repa Gullegem Nijverheidslaan (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Gullegem Nijverheidslaan (gedurende de maanden april t/m november).
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Verwerken tuinafval - repa Lauwe (winter)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Lauwe (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Verwerken tuinafval - repa Lauwe (lente/zomer/herfst)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Lauwe (gedurende de maanden april t/m november).
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Verwerken tuinafval - repa Menen (winter)
Beschreibung: Verwerken van tuinafval afkomstig van recyclagepark Menen (gedurende de maanden dec. t/m maart).
Interne Kennung: 9