707725-2023 - Ergebnis
Niederlande – Entwicklung von Unterrichtssoftware – Aanbesteding in twee percelen: Digitaal werkboek en Portfolio
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding in twee percelen: Digitaal werkboek en Portfolio
Beschreibung: Aanbesteding in twee percelen voor levering, implementatie (incl. adoptie) en beheer van een digitaal werkboek (perceel 1) en portfolio (perceel 2). Digitaal werkboek voor ongeveer 4000 studenten en 400 docenten Portfolio voor ongeveer 4000 studenten en 400 docenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212190 Entwicklung von Unterrichtssoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72514000 Verwaltung von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Digitaal werkboek
Beschreibung: Een digitaal leerplatform dat is ontworpen om educatieve inhoud aan te bieden aan een student en om voor een docent de organisatie van leertrajecten te vergemakkelijken. Het platform is de plek voor het delen en verwerken van digitaal lesmateriaal, is flexibel en modulair inzetbaar en stimuleert zelfsturing van de student. Digitaal werkboek voor ongeveer 400 studenten en 400 docenten
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegang voor gebruikers met een privé-emailadres (bijvoorbeeld alumni)
Los: LOT-0002
Titel: Portfolio
Beschreibung: De georganiseerde, doelgerichte documentatie van de professionele groei en het leerproces van een student op basis van een bepaalde standaard, bijvoorbeeld een leerdoel, beoordelingscriterium of werkproces. Deze documentatie bestaat uit een verzameling bewijsstukken, waarmee de student zijn kwaliteiten en leerproces als vakman of -vrouw in ontwikkeling zichtbaar maakt. Met het portfolio kan de student zichzelf presenteren voor werk of sollicitatie, aantonen dat de student zijn leerdoelen heeft behaald of aan een exameneis voldoet. Portfolio voor ongeveer 4000 studenten en 400 docenten
Interne Kennung: 2