2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklid bytových domů svěřených MČ Praha 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb vnitřních prostor bytových domů (celkem 77 objektů pro I. část VZ a celkem 74 objektů pro II. část VZ) MČ Praha 2, jejichž správu zajišťuje Správa nemovitostí Praha 2, a.s. a poskytování výkonů a dodávek souvisejících. V rámci předmětu plnění je zadáván pravidelný a nepravidelný úklid v rozsahu specifikace uvedené v návrhu obchodních podmínek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úklid bytových domů svěřených MČ Praha 2 - část 1.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb vnitřních prostor bytových domů (celkem 77 objektů pro I. část) MČ Praha 2, jejichž správu zajišťuje Správa nemovitostí Praha 2, a.s. a poskytování výkonů a dodávek souvisejících. V rámci předmětu plnění je zadáván pravidelný a nepravidelný úklid v rozsahu specifikace uvedené v návrhu obchodních podmínek.
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0002
Titel: Úklid bytových domů svěřených MČ Praha 2 - část 2.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb vnitřních prostor bytových domů (celkem 74 objektů pro II. část) MČ Praha 2, jejichž správu zajišťuje Správa nemovitostí Praha 2, a.s. a poskytování výkonů a dodávek souvisejících. V rámci předmětu plnění je zadáván pravidelný a nepravidelný úklid v rozsahu specifikace uvedené v návrhu obchodních podmínek.
Interne Kennung: 02