2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, ryby, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie w okresie od dnia 01-01-2026r. do dnia 31-12-2026r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, ryby, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, odpowiadającym szczegółowo normom branżowymi ogólnej normie handlowej określonej w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (na każdą część tj. na 9 części). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danej części. Na każdą część zostanie podpisana odrębna umowa z Wykonawcą, którego oferta uzyskała najwyższą liczbę punktów. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie realizowana: - dla części 1 tj. dostawa nabiału – 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, w środy i w piątki, - dla części 2 tj. dostawa mięsa - 2 razy w tygodniu tj. w poniedziałki i w środy, - dla części 3 tj. dostawa artykułów spożywczych - 2 razy w tygodniu tj. we wtorki i w czwartki - dla części 4 tj. dostawa pieczywa - codziennie tj. od poniedziałku do piątku, - dla części 5 tj. dostawa produktów dla niemowląt - 1 raz w tygodniu tj. w środy, - dla części 6 tj. dostawa jaj kurzych - 2 razy w tygodniu tj. we wtorki i w czwartki, - dla części 7 tj. dostawa ryb - 1 raz w tygodniu tj. w piątki - dla części 8 tj. dostawa mrożonek - 1 raz w tygodniu tj. w piątki, - dla części 9 tj. dostawa świeżych warzyw i owoców - 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, w środy i w czwartki . Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do placówek Zamawiającego, w godzinach 06:00-07:30, zgodnie z zamówieniem złożonym minimum dzień wcześniej przez przedstawiciela Zamawiającego. Wykaz lokalizacji, do których dostarczany będzie towar: a) Żłobek Nr 1 ul. Wileńska 19, 20-603 Lublin, b) Żłobek Nr 2 ul. Okrzei 11, 20-128 Lublin, c) Żłobek Nr 3 ul. Wolska 5, 20-411 Lublin, d) Żłobek Nr 4 ul. Puławska 7, 20-046 Lublin, dostawa ul. Wolska 5, 20-411 Lublin e) Żłobek Nr 5 ul. Sowia 4, 20-360 Lublin, f) Żłobek Nr 6 ul. Herberta 12, 20-468 Lublin, g) Żłobek Nr 7 ul. Braci Wieniawskich 10, 20-844 Lublin, h) Żłobek Nr 8 ul. Nałkowskich 102, 20-470 Lublin, g) Żłobek nr 9 ul. Zelwerowicza 2, 20-875 Lublin, ewentualnie dostawa ul. Wolska 5, 20-411 Lublin.
Interne Kennung: MZŻ.252-10/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15893100 Lebensmittelmischungen, 15894000 Verarbeitete Lebensmittel, 41110000 Trinkwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa żywności tj. produkty dla niemowląt, do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie w okresie od dnia 01-01-2026r. do dnia 31-12-2026r.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa poniższego asortymentu do 9 placówek MZŻ w Lublinie Woda mineralna niskosodowa, niskozmineralizowana, posiadająca pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka op. max 2l L 6000 Kaszki mleczne z owocami lub bez ( tj. o smaku waniliowym) dla niemowląt po 4, 6, 9, 12 m-cu życia bez zbóż zawierających gluten, w tym kaszki mleczno-ryżowe z owocami bez dodatku cukru ( bezglutenowe) bez dodatku sztucznych barwników, wszystkie smaki w ramach aktualnej oferty producenta dostępne każdorazowo na zamówienie żłobka, opakowanie ok. 02-03 kg Kg 6 Kaszki bezmleczne wielozbożowe bez dodatku cukru, zawierające zboża pełnoziarniste, z glutenem lub bez, wszystkie smaki w ramach aktualnej oferty producenta dostępne każdorazowo na zamówienie żłobka, opakowanie ok. 0,1-0,3 kg Kg 6 Kaszki mleczne zbożowe z owocami lub bez dla niemowląt po 4,6,9 m-cu życia bez dodatku sztucznych barwników ( zawierające gluten), wszystkie smaki w ramach aktualnej oferty producenta dostępne każdorazowo na zamówienie żłobka, opakowanie ok. 0,2-0,3 kg Kg 33 Kaszki ryżowe z owocami, bezmleczne, bezglutenowe, po 4,6 m-cu życia, w tym kaszki bezmleczne ryżowe z owocami bez dodatku cukru, wszystkie smaki w ramach aktualnej ofert producenta, dostępne każdorazowo na zamówienie żłobka, opakowania ok. 0,1-0,3 kg Kg 6 Kleik ryżowy, bezmleczny, po 4 miesiącu życia, bez dodatku cukru opakowanie ok. 0,1-0,3 kg Kg 35 Mleko modyfikowane bezglutenowe z przeznaczeniem dla: niemowląt do 6 miesiąca życia lub dla niemowląt i dzieci po 6. miesiącu życia lub dla dzieci po 1 roku życia op. max 800g w składzie m.in. laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, olej kokosowy, zawiera oligosacharydy GOS/FOS Kg 15 Mleko modyfikowane dla dzieci hypoalergiczne op. max 800g Kg 6 Mleko modyfikowane pro dla dzieci 1,2,3 op. max 800g Kg 6 Mleko modyfikowane dla dzieci hypoalergiczne HA1; HA2 op. max 800g Kg 6 Mleko modyfikowane dla dzieci 1,2,3,4 op. max 800g w składzie m.in. laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, olej kokosowy, zawierające oligosacharyd mleka kobiecego 3’GL oraz oligosacharydy GOS/FOS 9:1 Kg 1900 Mleko modyfikowane dla dzieci hipoalegriczne HA 1,2; a także przeciw ulewaniu AR op. max 800g Kg 6 Nektar przecierowy dla niemowląt po 4,6, miesiącu życia (bez cukru, konserwantów, sztucznych barwników) - wszystkie smaki w ramach aktualnej ofert producenta dostępne każdorazowo na zamówienia żłobka, opakowanie max 0,5l L 1700 Nektar klarowny dla niemowląt po 4,6, miesiącu życia (bez cukru, konserwantów, sztucznych barwników) - wszystkie smaki w ramach aktualnej oferty producenta dostępne każdorazowo na zamówienie żłobka, opakowanie max 0,5l L 400 Musy, koktajle owocowe BIO po 1. roku życia, w tubach bez konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych aromatów z dodatkiem owsa, różne smaki w ramach aktualnej oferty producenta, dostępne każdorazowo na zamówienie żłobka, opakowanie ok.0,1-0,2 kg Kg 100 Musy, koktajle owocowe BIO, po 1. roku życia, w tubach bez konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych aromatów, 100% owocowe, różne smaki dostępne w ramach aktualnej ofert producenta, dostępne każdorazowo na zamówienie żłobka, opakowanie ok. 0,1-0,2 kg Kg 100 Batoniki owsiane BIO, po 1. roku życia z dodatkiem owoców, bez konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych aromatów, bez dodatku cukru, rożne smaki w ramach aktualnej oferty producenta, dostępne każdorazowo na zamówienie żłobka, opakowanie jednostkowe max 50g Kg 20 Mleko modyfikowane sojowe posiadające w składzie m.in. syrop glukozowy, oleje roślinne, izolat białek sojowych, op. max 800g Kg 6 Produkt zbożowy bezglutenowy, bezlaktozowy, bezsojowy dla niemowląt po 4 miesiącu życia z dodatkiem mączki świętojańskiej opakowanie ok. 0,3-0,8 kg Kg 6
Interne Kennung: MZŻ.253-10/25