2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spektrální rozšíření průtokového cytometru FACSymphony A5 SORP
Beschreibung: Jedná se o podlimitní veřejnou zakázku zadávanou v jednacím řízení bez uveřejnění podle § 63 odst. 3 písm. b) ZZVZ, neboť předmětem veřejné zakázky je rozšíření systému BD FACSymphony A5 SORP Cell Analyzer, který již zadavatel vlastní a používá ke své činnosti. Rozšíření spočívá v přidání nových vysoce citlivých detektorů, úpravě emisní optické cesty, nového počítače pro sběr dat a softwarových algoritmů, které umožní detekci celého vyzařovaného spektra měřených fluorochromů a jeho následné rozložení na složky odpovídající individuálním fluorochromům v softwaru BD FACSDiva. Upgradovaný přístroj BD FACSymphony A5 SE Cell Analyzer si zároveň zachová možnost využití klasických postupů měření založených na kompenzaci. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je obsažená v příloze č. 3 ZD – Tabulka technických parametrů, která vyplněná tvoří přílohu č. 1 Kupní smlouvy.
Interne Kennung: VZ 25/932 ÚMG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku ze smlouvy jsou v podrobnostech uvedeny v Kupní smlouvě.