See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACE ICT PRO ZVÝŠENÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI - PROJEKT SECURITY 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka diskových polí, licencí, systému pro vyhodnocování bezpečnostních událostí a systému pro centrální správu koncových zařízení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 50322000 Wartung von Personalcomputern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST A – UPGRADE DISKOVÝCH POLÍ
Beschreibung: Doplnění diskových kapacit do stávajících blokových diskových polí
Interne Kennung: ČÁST A – UPGRADE DISKOVÝCH POLÍ
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ: - vyhrazuje prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa, válečný stav nebo celosvětově nedostupná součást zařízení. Musí se jednat o neočekávané a krátkodobé okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli Zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno jednáním Zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládanou dobu trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění. - vyhrazuje navýšení kupní ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ: - vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy Zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh smlouvy, která odpovídá jeho nabídce, podmínkám této zadávací dokumentace a již objektivně poskytnutému plnění. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním Zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně. Jestliže dojde v důsledku uplatnění této výhrady k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST B – VDI TECHNOLOGIE
Beschreibung: 200 licencí pro aktivní uživatele (CCU) Omnissa Horizon Enteprise (dříve VMware) a implementaci do již provozované VDI farmy, která je postavena na technologii Omnissa Horizon Enterprise a disponuje počtem licencí pro cca 450 aktivních uživatelů (CCU).
Interne Kennung: ČÁST B – VDI TECHNOLOGIE
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ: - vyhrazuje prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa, válečný stav nebo celosvětově nedostupná součást zařízení. Musí se jednat o neočekávané a krátkodobé okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli Zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno jednáním Zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládanou dobu trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění. - vyhrazuje navýšení kupní ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ: - vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy Zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh smlouvy, která odpovídá jeho nabídce, podmínkám této zadávací dokumentace a již objektivně poskytnutému plnění. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním Zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně. Jestliže dojde v důsledku uplatnění této výhrady k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.
Los: LOT-0003
Titel: ČÁST C – MICROSOFT RDS CAL
Beschreibung: Softwarové licence typu Microsoft Remote Desktop Services Client Access License (RDS CAL), určené pro přístup zařízení k prostředí Microsoft Windows Server
Interne Kennung: ČÁST C – MICROSOFT RDS CAL
Los: LOT-0004
Titel: ČÁST D - SYSTÉM PRO SBĚR A VYHODNOCOVÁNÍ UDÁLOSTÍ
Beschreibung: Systém pro vyhodnocování bezpečnostních událostí
Interne Kennung: ČÁST D - SYSTÉM PRO SBĚR A VYHODNOCOVÁNÍ UDÁLOSTÍ
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0005
Titel: ČÁST E – CENTRÁLNÍ SPRÁVA KONCOVÝCH ZAŘÍZENÍ
Beschreibung: Moderní, rozšířitelný, modulární Systém, založený na běžně používaných technologiích a vývojových standardech, který zajistí efektivní správu koncových stanic (desktopy, notebooky), serverů (fyzických i virtuálních) a bude splňovat bezpečnostní standardy v souladu s připravovanou novelou ZKB.
Interne Kennung: ČÁST E – CENTRÁLNÍ SPRÁVA KONCOVÝCH ZAŘÍZENÍ
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50322000 Wartung von Personalcomputern