70780-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY CENTRUM NAUK PRZEDKLINICZNYCH III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY CENTRUM NAUK PRZEDKLINICZNYCH III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury medycznej na potrzeby Centrum Nauk Przedklinicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 680364-2025
Interne Kennung: RA-ZP.2610.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część 1: Urządzenie medyczne do analizy składu ciała
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia medycznego do analizy składu ciała; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0007
Titel: Część 2: Bezprzewodowa dwustronna głowica USG 3 w 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bezprzewodowej dwustronnej głowicy USG 3 w 1 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0009
Titel: Część 3: Videootoskopy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa videootoskopów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0010
Titel: Część 4: Zintegrowany zestaw urządzeń diagnostycznych do obrazowania struktur oka (autorefraktometr z keratometrem, perymetr okulistyczny, cyfrowa funduskamera, lampa szczelinowa z trzema powiększeniami, cyfrowy przetwornik do lamp szczelinowych, komputery z oprogramowaniem)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zintegrowanego zestawu urządzeń diagnostycznych do obrazowania struktur oka (autorefraktometr z keratometrem, perymetr okulistyczny, cyfrowa funduskamera, lampa szczelinowa z trzema powiększeniami, cyfrowy przetwornik do lamp szczelinowych, komputery z oprogramowaniem) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 4