707930-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usługi bezpośredniej całodobowej ochrony fizycznej w obiektach szpitalnych USK nr 2 w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi bezpośredniej całodobowej ochrony fizycznej w obiektach szpitalnych USK nr 2 w Łodzi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: świadczenie usługi bezpośredniej całodobowej ochrony fizycznej w obiektach szpitalnych USK nr 2 w Łodzi, (zwanej dalej usługą), realizowanej zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, zgodnie z zakresem działania stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ oraz zgodnie z opracowanym przez Wykonawcę planem ochrony, w cenach określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik na 2 do SWZ.
Interne Kennung114/US/ZP/U/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPostępowanie prowadzone na usługi społeczne o wartości powyżej 750 000 EURO, do których zastosowanie mają przepisy art. 359 pkt.1 i n. ustawy z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 – j.t. ze zm.)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający jest uprawniony zamówić dodatkowe usługi powyżej wartości zamówienia podstawowego. Wartość zamówień w ramach prawa opcji nie będzie przekraczała 20 % całkowitej wartości przedmiotu umowy brutto dla zamówienia podstawowego. Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa załącznik nr 5 do umowy. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.