See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie całodobowych dyżurów lekarskich dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania.
Beschreibung: Dyżur lekarski w kopalni musi być pełniony przez całą dobę w ciągu całego roku. • Minimalna wymagana ilość lekarzy pełniących jednocześnie dyżur: o Zadanie 1 – 3 lekarzy o Zadanie 2 – 4 lekarzy o Zadanie 3 – 2 lekarzy Zamawiający zastrzega sobie możliwość jednoczesnego wezwania wszystkich dyżurujących lekarzy w ramach danego zadania. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest zapewnić dodatkowego dyżurującego lekarza (dotyczy zadania 1 i 3) / dodatkowych dwóch lekarzy (dotyczy zadania 2). • Czas dotarcia lekarza do zakładu górniczego, liczony od momentu wezwania, nie może przekroczyć 20 minut, z zastrzeżeniem, że dla dodatkowego lekarza/dodatkowych lekarzy, czas dojazdu wynosi / nie może przekroczyć 60 minut. • Zamawiający nie zapewnia transportu dla lekarza na wezwanie kopalni (dyżurujący lekarz dojeżdża na wezwanie transportem własnym). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 635106-2025
Interne Kennung: 702501042
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie całodobowych dyżurów lekarski dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania zadanie nr 1: dla Ruch ROW Ruch Rydułtowy, Ruch Chwałowice,Ruch Jankowice,Ruch Marcel
Beschreibung: • Dyżur lekarski w kopalni musi być pełniony przez całą dobę w ciągu całego roku. • Minimalna wymagana ilość lekarzy pełniących jednocześnie dyżur: o Zadanie 1 – 3 lekarzy o Zadanie 2 – 4 lekarzy o Zadanie 3 – 2 lekarzy Zamawiający zastrzega sobie możliwość jednoczesnego wezwania wszystkich dyżurujących lekarzy w ramach danego zadania. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest zapewnić dodatkowego dyżurującego lekarza (dotyczy zadania 1 i 3) / dodatkowych dwóch lekarzy (dotyczy zadania 2). • Czas dotarcia lekarza do zakładu górniczego, liczony od momentu wezwania, nie może przekroczyć 20 minut, z zastrzeżeniem, że dla dodatkowego lekarza/dodatkowych lekarzy, czas dojazdu wynosi / nie może przekroczyć 60 minut. • Zamawiający nie zapewnia transportu dla lekarza na wezwanie kopalni (dyżurujący lekarz dojeżdża na wezwanie transportem własnym). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 702501042 zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie całodobowych dyżurów lekarski dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania Zadanie nr 2:dla KWK Bolesław Śmiały,KWK Ruda:Ruch Bielszowice,Ruch Halemba,KWK Sośnica, KWK Staszic-Wujek:Ruch Murcki-Staszic,Ruch Wujek
Interne Kennung: 702501042 zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie całodobowych dyżurów lekarski dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania Zadanie nr 3: dla KWK Piast-Ziemowit:Ruch Piast,Ruch Ziemowit,KWK Mysłowice-Wesoła
Interne Kennung: 702501042 Zadanie nr 3