2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z zabudową - śmieciarka dwukomorowa w formie leasingu operacyjnego (pojazd 3 osiowy)
Beschreibung: przetarg nieograniczony art. 132
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa Fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z zabudową- śmieciarka dwukomorowa w formie leasingu operacyjnego ( pojazd 3 osiowy)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z zabudową- śmieciarka dwukomorowa - w formie leasingu operacyjnego (pojazd 3- osiowy) z opcją wykupu. 4.1. Warunki leasingu: a) waluta: PLN b) oprocentowanie stałe c) okres leasingu: 60 miesięcy opłaty leasingowe: • opłata wstępna w wysokości 30 % wartości przedmiotu umowy • 59 miesięcznych rat leasingowych • Ostatnia rata - wartość wykupu (wartość końcowa) w wysokości 1 % wartości przedmiotu umowy d) ubezpieczenie pojazdu- opcjonalnie
Interne Kennung: 06/MW/2025
Menge: 1 Stück