See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie (zadania nr 1, 2, 3, 4, 7 i 9)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie (zadania nr 1, 2, 3, 4, 7 i 9). Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został w wzorze umowy z załącznikami, stanowiącymi Załącznik nr 1 do SWZ, odpowiednio dla danej części zamówienia (danego Zadania).
Interne Kennung: ZP/ABN/271/IV-137/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Zadanie 1: świadczenie usług w dzielnicach: Bielany i Żoliborz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie - świadczenie usług w dzielnicach: Bielany i Żoliborz.
Interne Kennung: ZP/ABN/271/IV-137/25 cz.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, zgodnie z § 3 ust. 4 umowy, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na wydłużeniu okresu realizacji przedmiotu umowy, o którym mowa w § 3 ust. 2 pkt 2 umowy, o miesiąc bądź miesiące kalendarzowe, przy czym w wyniku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji okres ten zostanie wydłużony łącznie nie więcej niż o 12 miesięcy. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego oznacza realizację przedmiotu Umowy przez Wykonawcę na dotychczasowych warunkach przewidzianych w umowie, bez konieczności ich negocjacji przez Strony. O skorzystaniu z prawa opcji, w tym o wymiarze wydłużenia okresu realizacji przedmiotu umowy, Zamawiający powiadomi Wykonawcę w formie pisemnej najpóźniej na 1 miesiąc przed upływem okresu realizacji przedmiotu umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Zadanie 2: świadczenie usług w dzielnicach: Białołęka i Targówek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie - świadczenie usług w dzielnicach: Białołęka i Targówek.
Interne Kennung: ZP/ABN/271/IV-137/25 cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Zadanie 3: świadczenie usług w dzielnicy Mokotów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie - świadczenie usług w dzielnicy Mokotów.
Interne Kennung: ZP/ABN/271/IV-137/25 cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Zadanie 4: świadczenie usług w dzielnicach: Ochota, Ursus i Włochy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie - świadczenie usług w dzielnicach: Ochota, Ursus i Włochy.
Interne Kennung: ZP/ABN/271/IV-137/25 cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć 5 – Zadanie 7: świadczenie usług w dzielnicy Śródmieście
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie - świadczenie usług w dzielnicy Śródmieście.
Interne Kennung: ZP/ABN/271/IV-137/25 cz.5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Zadanie 9: świadczenie usług w dzielnicach: Bemowo i Wola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie - świadczenie usług w dzielnicach: Bemowo i Wola.
Interne Kennung: ZP/ABN/271/IV-137/25 cz.6