2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa gazu ziemnego obejmująca sprzedaż i dystrybucję paliwa gazowego na podstawie umowy kompleksowej, na potrzeby Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, budynków użytkowych, lokali użytkowych, szkół oraz obiektów administracyjnych Zamawiającego w modelu giełdowym (transzowym)”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu ziemnego na potrzeby Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego i innych budynków użytkowych oraz obiektów administracyjnych Zamawiającego, tj. do punktów poboru opisanych w Załączniku nr 6 SWZ (dalej jako „PPG”), pn.: „Dostawa gazu ziemnego obejmująca sprzedaż i dystrybucję paliwa gazowego na podstawie umowy kompleksowej, na potrzeby Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, budynków użytkowych, lokali użytkowych, szkół oraz obiektów administracyjnych Zamawiającego w modelu giełdowym (transzowym)”. 2. Prognozowana ilość gazu 6 027 619 kWh. Podane dane mają charakter orientacyjny. Zapotrzebowanie paliwa gazowego określone w zdaniu poprzednim jestem zapotrzebowaniem szacunkowym. Zamawiający zastrzega, że minimalna ilość szacunkowego zużycia gazu w punktach poboru wyszczególnionych w Załączniku nr 6 SWZ nie będzie mniejsza niż 60%, z zastrzeżeniem, iż, z przyczyn niezależnych od Zamawiającego, a mających wpływ na niewykorzystanie minimalnego szacunkowego zużycia ilość ta może być niższa, a Wykonawcy nie będą przysługiwać żadne dodatkowe roszczenia z tego tytułu.
Vorherige Bekanntmachung: 630609-2025
Interne Kennung: BZP-I.271.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001