2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract levering geneesmiddelen Woonzorgcentrum Meerminnehof 2026 -2029
Beschreibung: In het woonzorgcentrum Meerminnehof wordt zorg geboden aan 90 bewoners en 2 bewoners kortverblijf. In het kader van een nieuwe gunning wordt gezocht naar een apotheek die instaat voor de dagelijkse levering van alle medicatie, zowel voor individuele bewoners als voor het woonzorgcentrum wat kadert binnen een algemeen voorzieningsgebruik. De medicatie wordt aangeboden in unidosissen, multidosissen en bulkverpakking. Ook is er de mogelijkheid om het woonzorgcentrum te ondersteunen in de toediening van zuurstoftherapie, aërosoltherapie en systematische medicatietoediening door middel van een spuitaandrijver. Het woonzorgcentrum streeft naar een veilig, gebruiksvriendelijke en intuïtive toepassing om tot een veilig medicatiebeleid komen. De toeleverende apotheek wordt verwacht om als actieve partner hierin deel te nemen en hierin ondersteuning te bieden. Momenteel wordt een nieuw zorgdossier uitgerold (Cevi), waarmee de toepassing enerzijds compatibel dient te zijn. Anderzijds dient de toepassing ook flexibel en aanpasbaar te zijn naar gelang het verloop van het implementatieproces van het zorgdossier. Het bedrag van de leveringen wordt geraamd op 70.000 euro, incl. BTW, per jaar. Dit bedrag is indicatief en afhankelijk van de voorschriften die door de behandelende artsen noodzakelijk worden geacht. Het betreft een niet-bindende raming: indien het geraamde bedrag niet wordt gehaald, heeft dit geen financiële gevolgen voor de aanbestedende overheid.
Interne Kennung: PPP06T-30978/5143/2025 L 22
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025 L 22_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP06T-30978/5143/2025 L 22
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025 L 22_1