See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek met betrekking tot diensten: externe printdiensten: online bestelsysteem, printen en leveren op diverse locaties
Beschreibung: De opdracht betreft het uitbesteden van het printwerk aan een externe partner die niet in de scholen van de Sint-Paulusschool is gevestigd. De bedoeling is dat er via een online module op een eenvoudige manier afdrukken kunnen besteld worden en deze vervolgens geprint en geleverd worden op de aangegeven locatie.
Interne Kennung: SPSdiensten_Print_1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79521000 Fotokopierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SPSdiensten-Print-1 - 1
Beschreibung: Bestek met betrekking tot diensten: externe printdiensten: online bestelsysteem, printen en leveren op diverse locaties
Interne Kennung: 1