See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De vernieuwing van bepaalde verzekeringspolissen van Leefmilieu Brussel
Beschreibung: De vernieuwing van bepaalde verzekeringspolissen van Leefmilieu Brussel
Interne Kennung: 2025K0118
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025K0118 - Perceel 1: Burgerlijke aansprakelijkheid
Beschreibung: Perceel 1: Burgerlijke aansprakelijkheid
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025K0118 - Perceel 2: Materiële schade
Beschreibung: Perceel 2: Materiële schade
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025K0118 - Perceel 3: Auto
Beschreibung: Perceel 3: Auto
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025K0118 - Perceel 4: BA bestuurders
Beschreibung: Perceel 4: BA bestuurders
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2025K0118 - Perceel 5: Reisbijstand
Beschreibung: Perceel 5: Reisbijstand
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2025K0118 - Perceel 6: Abonnement Alle Bouwplaatsrisico’s
Beschreibung: Perceel 6: Abonnement Alle Bouwplaatsrisico’s
Interne Kennung: 6