708258-2025 - Ergebnis
Tschechien – Solarbatterien – FVE na budovách obecního úřadu, mateřské školy, obecního skladu, kulturního domu a kuželny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFVE na budovách obecního úřadu, mateřské školy, obecního skladu, kulturního domu a kuželny
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na objektech obecního úřadu o celkovém výkonu 13,86 kWp, mateřské školy o celkovém výkonu 8,91 kWp, obecního skladu o celkovém výkonu 20,3 kWp, kulturního domu o celkovém výkonu 29,7 kWp s kuželnou o celkovém výkonu 47,02 kWp, včetně průvodních prací.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1