2. Verfahren
Verfahren
Titel: UCaaS / CCaaS oplossing GRSK
Beschreibung: Doormiddel van deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst een centrale UCaaS / CCaaS-dienst voor zichzelf en deelnemende gemeenten, waarbij alle communicatie- en samenwerkingsmiddelen geïntegreerd worden in één veilige, betrouwbare en schaalbare cloudoplossing.
Interne Kennung: BIZOB-2024-ENW-RDI-00185
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214200 Telefonzentraldienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64214000 Spezielle Telefonnetzdienste für Geschäftsanwendungen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie inschrijfbiljet.