2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění provozu závlahové soustavy „COO, kanál K7 Trníček, RHPV Bulhary – Přítluky 1. stavba“
Beschreibung: Předmětem plnění je poskytování pravidelných služeb, spočívajících v zajištění funkčnosti a nepřetržitého provozu staveb k závlaze pozemků v rámci závlahové soustavy „COO, kanál K7 Trníček, RHPV Bulhary – Přítluky 1. stavba“ v souladu s provozním řádem, stavebně-technickou dokumentací a souvisejícími vodoprávními dokumenty, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů (vodní zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 225/2002 Sb., o podrobném vymezení staveb k vodohospodářským melioracím pozemků a jejich částí a způsobu a rozsahu péče o ně, v souladu s příslušnou částí technických norem (zejména TNV 75 4933, TNV 75 4934, ČSN EN 50 110-1 ED.3), podle příslušných zvláštních právních předpisů (např. vládní nařízení č. 194/2022 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice, ve znění pozdějších předpisů, vyhláška č. 216/2011 Sb., o náležitostech manipulačních řádů a provozních řádů vodních děl) a v souladu s dalšími právními předpisy či rozhodnutími správních úřadů vztahujícími se na péči a provoz těchto vodních děl v majetku státu a příslušnosti hospodařit Státního pozemkového úřadu. Předmětem plnění je dále poskytování služeb souvisejících se zajištěním odběrných míst elektrické energie a se zajištěním dodávek elektrické energie pro provoz hlavních závlahových zařízení. Předmětem plnění je dále poskytování vybraných služeb ad hoc pro případ havárie zařízení či jiných situací, které je nutno řešit bezodkladně z důvodu zajištění kontinuálního provozu zařízení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45317100 Elektroinstallationsarbeiten für Pumpanlagen, 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen, 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen, 65500000 Zählerablesung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1