708293-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Druckereidienste – Dodávky tiskovin pro Národní divadlo na období 2026-2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky tiskovin pro Národní divadlo na období 2026-2030
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je příprava, tisk a dodávka tiskovin specifikovaných v příloze č. 3 zadávací dokumentace. Dodavatel bude předmět plnění veřejné zakázky plnit na základě samostatných objednávek vydaných zadavatelem dle rámcové smlouvy o dílo uzavřené v rámci této veřejné zakázky, a to ode dne uzavření rámcové smlouvy až do vyčerpání celkové výše předpokládané hodnoty veřejné zakázky stanovené ve čl. 3.3. zadávací dokumentace. Součástí plnění bude dále doprava do míst plnění veřejné zakázky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je příprava, tisk a dodávka tiskovin specifikovaných v příloze č. 3 této zadávací dokumentace. Dodavatel bude předmět plnění veřejné zakázky plnit na základě samostatných objednávek vydaných zadavatelem dle rámcové smlouvy o dílo uzavřené v rámci této veřejné zakázky, a to ode dne uzavření rámcové smlouvy až do vyčerpání celkové výše předpokládané hodnoty veřejné zakázky stanovené ve čl. 3.3. této zadávací dokumentace. Součástí plnění bude dále doprava do míst plnění veřejné zakázky.
Interne KennungND/7214/802200/2025