See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-133/2025 „Analizator elementarny stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul.”
Beschreibung: SZP/243-133/2025 „Analizator elementarny stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul.” 1. Przedmiotem zamówienia jest Analizator elementarny stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej Przewidziana do zakupu aparatura jest niezbędna do realizacji celów badań zaplanowanych w projekcie, tj. wsparcia rozwoju zielonych formulacji dla rolnictwa i branż wykorzystujących związki powierzchniowo aktywne. Szczegółowe parametry aparatury parametry zostały wyspecyfikowane w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający oświadcza, że przedmiot niniejszego zamówienia realizowany jest w ramach projektu ”Wsparcie Zielonych technologii dla Przemysłu”, nr FEDS.01.01- IZ.00-0004/24, w ramach Programu Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska. Działanie 1.1. Rozwój jednostek naukowych, Typ 1.1.A Inwestycje w rozwój publicznej infrastruktury badawczej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ kalkulacja cenowa. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 38540000-2 Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa. 5. Termin realizacji Umowy wynosi do 3 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 6. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia (90dni). 10. Oferta musi składać się z: 10.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 10.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 10.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp; 10.8. przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z pkt 9 rozdz. II. SWZ w zakresie oferty równoważnej (jeżeli dotyczy). 10.9. Załącznika nr 3 do SWZ OPZ - opisu oferowanego przedmiotu zamówienia (specyfikacji technicznej) wraz z ze Specyfikacją Wynagrodzenia – potwierdzającego spełnienie przez Wykonawcę wymagań Zamawiającego (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wykonawca składa wraz z Ofertą odpowiednio wypełniony i podpisany Załącznik nr 3 do SWZ OPZ. Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 3 do SWZ OPZ – oferowane przez Wykonawcę parametry. Wymóg wskazania: „Nazwa, typ, model i producent” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 425465-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: SZP/243-133/2025 „Analizator elementarny stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul.” 1. Przedmiotem zamówienia jest Analizator elementarny stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej Przewidziana do zakupu aparatura jest niezbędna do realizacji celów badań zaplanowanych w projekcie, tj. wsparcia rozwoju zielonych formulacji dla rolnictwa i branż wykorzystujących związki powierzchniowo aktywne. Szczegółowe parametry aparatury parametry zostały wyspecyfikowane w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający oświadcza, że przedmiot niniejszego zamówienia realizowany jest w ramach projektu ”Wsparcie Zielonych technologii dla Przemysłu”, nr FEDS.01.01- IZ.00-0004/24, w ramach Programu Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska. Działanie 1.1. Rozwój jednostek naukowych, Typ 1.1.A Inwestycje w rozwój publicznej infrastruktury badawczej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ kalkulacja cenowa. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 38540000-2 Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa.
Interne Kennung: SZP/243-133/2025 „Analizator elementarny stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul.”