708308-2025 - Ergebnis
Dänemark – Kraftfahrzeugversicherungen – Hvidovre Kommune
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHvidovre Kommune
BeschreibungHvidovre Kommune ønsker tilbud på nedenstående delaftale efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet:MotorkøretøjsforsikringDer henvises nærmere til kravspecifikationen i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Interne Kennung264947340
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensHvidovre Kommune ønsker tilbud på nedenstående delaftale efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet:MotorkøretøjsforsikringDer henvises nærmere til kravspecifikationen i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
LosLOT-0000