2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění revizí, kontrol, zkoušek, servisní činnosti apod. - vyhrazená technická plynová zařízení a požárně bezpečnostní zařízení
Beschreibung: Účelem zadávacího řízení je uzavření dvou (2) rámcových dohod na dobu třiceti šesti (36) měsíců, každou s jedním (1) vybraným dodavatelem (dále jen „Rámcová dohoda“). Dílčí veřejné zakázky na uzavření prováděcích smluv z rámcové dohody budou zadávány na základě aktuálních potřeb Zadavatele postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Veřejná zakázka se skládá ze 2 částí: • Část 1 VZ: Plynové kotelny vč. všech součástí • Část 2 VZ: Požárně bezpečnostní zařízení a PHP
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39721410 Gasgeräte, 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Plynové kotelny vč. všech součástí
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky pro Část 1 s názvem „Plynové kotelny vč. všech součástí“ je uzavření Rámcové dohody na poskytnutí služeb souvisejících se zabezpečením provozu budov v užívání či ve správě zadavatele. Jedná se zejména o zajištění provádění revizí, kontrol, zkoušek a prohlídek technologického zařízení budov – nízkotlaké plynové kotelny, plynové spotřebiče, plynové kotle, domovní rozvody plynu, tlakové nádoby stabilní, detektory úniku plynu, úpravny vody, spalinové cesty, plynové ohřívače TUV apod. v souladu s platnou legislativou, a to zejména dle: Zákona č. 250/2021 Sb., Nařízení vlády č. 191/2022 Sb. a 192/2022 Sb., Vyhlášky č. 91/1993 Sb., Zákona č. 246/2001 Sb., Zákona č. 133/1985 Sb., ČSN 69 0012, ČSN 07 0703, ČSN 07 0711, ČSN 38 6405, Vyhlášky č. 34/2016 Sb. (nebo rovnocenné řešení dle § 90 odst. 3 ZZVZ), dále podle dalších souvisejících norem ČSN a návodů výrobců jednotlivých zařízení. Další požadavky na plnění: • Vedení Plánu a lhůt revizí, kontrol, zkoušek apod. vč. přehledu o provedených úkonech v elektronické podobě (dále jen „Plán“), který bude přístupný on-line pro odpovědné pracovníky objednatele. Po ukončení platnosti Rámcové dohody bude tento aktualizovaný Plán předán objednateli ve formátu xlsx; • V případě zjištění závady při revizi, kontrole, zkoušce apod. neprodlené zpracování cenové nabídky na odstranění této závady či závad;
Interne Kennung: Část 1: Plynové kotelny vč. všech součástí
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39721410 Gasgeräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 a § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze Smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Závazném návrhu Smlouvy.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Požárně bezpečnostní zařízení a PHP
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky pro Část 2 s názvem „Požárně bezpečnostní zařízení a PHP“ je uzavření Rámcové dohody na poskytnutí služeb souvisejících se zabezpečením provozu budov ve všech objektech v užívání či ve správě zadavatele v Praze, zejména zajištění provádění revizí, kontrol, zkoušek, prohlídek a běžného servisu technologického zařízení budov - Požárně-bezpečnostního zařízení a věcných prostředků požární ochrany v souladu s platnou legislativou, a to zejména dle: Zákona 133/1985 Sb., Vyhlášky č. 246/2001 Sb., Zákona č. 309/2006 Sb., , dále podle dalších souvisejících norem ČSN (např. ČSN EN 671, ČSN EN 12101, ČSN EN 1838) a návodů výrobců jednotlivých zařízení. Další požadavky na plnění: • Vedení Plánu a lhůt revizí, kontrol, zkoušek apod. vč. přehledu o provedených úkonech v elektronické podobě (dále jen „Plán“), který bude přístupný on-line pro odpovědné pracovníky objednatele. Po ukončení platnosti Rámcové dohody bude tento aktualizovaný Plán předán objednateli ve formátu xlsx; • V případě zjištění závady při revizi, kontrole, zkoušce apod. neprodlené zpracování cenové nabídky na odstranění této závady či závad; • Zajištění nebo zprostředkování běžné údržby a servisu věcných prostředků PO a požárně bezpečnostních zařízení
Interne Kennung: Část 2: Požárně bezpečnostní zařízení a PHP
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ a § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku z Rámcové dohody. Podrobnosti jsou uvedeny v Závazném návrhu Rámcové dohody.