2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym. Bezpośrednie udzielanie zamówień na małą skalę art. 5 ust. 4 Rozporządzenia (WE) 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 października 2007 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej na dwóch liniach komunikacyjnych: Linia nr 121: Nakło nad Notecią - Paterek - Sipiory - Szczepice - Tupadły - Kcynia Linia nr 144: Nakło nad Notecią - Lubaszcz - Śmielin - Dębowo - Broniewo - Dębionek - Radzicz - Liszkówko
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach pasażerskich na obszarze powiatu nakielskiego
Beschreibung: Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej na obszarze powiatu nakielskiego