2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów, macierzy i wyposażenia oraz wdrożenie zakupionego sprzętu w ramach realizacji projektu "Centrum usług turystycznych i promocji produktów regionalnych Kowary – Gmina Leśna"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów serwerowych, serwerów i wyposażenia sieciowego oraz usługa ich wdrożenia, w ramach realizacji projektu "Centrum usług turystycznych i promocji produktów regionalnych Kowary – Gmina Leśna" 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz obowiązki i wymagania stawiane wykonawcy zawarte są w Załączniku nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowania w formie grantu działania FEDS.06.01 Rozwój lokalny – strategie ZIT i IIT, tj. Wspieranie zintegrowanego i sprzyjającego włączeniu społecznemu, rozwoju społecznego, gospodarczego i środowiskowego, kultury, dziedzictwa naturalnego, zrównoważonej turystyki i bezpieczeństwa na obszarach miejskich. Nabór: FEDS.06.01-IZ.00-083/24. Numer wniosku: FEDS.06.01-IZ.00-0005/24.
Interne Kennung: WRM.271.54.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233140 Direktzugriffspeicher, 31214100 Schalter, 32420000 Netzausrüstung, 48620000 Betriebssysteme, 48820000 Server, 48810000 Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WRM.271.54.2005