2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii cieplnej, tj. sprzedaży, dystrybucji i przesyłania ciepła za pomocą sieci ciepłowniczej do nieruchomości Mokotowskiej Fundacji Warszawianka – Wodny Park
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej na 2026r. tj. sprzedaży oraz dystrybucji/przesyłu dla nieruchomości Mokotowskiej Fundacji Warszawianka – Wodny Park w Warszawie przy ul. Merliniego 4 na warunkach, w zakresie i zgodnie z wytycznymi poniżej: Energia cieplna musi spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997r. (Dz. U. z 2024r. poz.266 ze zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy oraz Polskich Norm. Czas trwania umowy : 12 miesięcy 3. Przewidywane zużycie: a) w okresie 12 miesięcy –17 080 GJ b) Moc cieplna zamawiana wynosi: 1.669 MW
Interne Kennung: MFWWP/RZP/6/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej na 2026r. tj. sprzedaży oraz dystrybucji/przesyłu dla nieruchomości Mokotowskiej Fundacji Warszawianka – Wodny Park w Warszawie przy ul. Merliniego 4 na warunkach, w zakresie i zgodnie z wytycznymi poniżej: Energia cieplna musi spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997r. (Dz. U. z 2024r. poz.266 ze zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy oraz Polskich Norm. 1. Dane odbiorcy: a) Odbiorca: Mokotowska Fundacja Warszawianka – Wodny Park, kompleks sportowy b) Adres budynku: 00-511 Warszawa, Merliniego 4 2. Charakterystyka budynku: a) Rok budowy obiektu: 1999-2000 b) Powierzchnia ogrzewana – lokale niemieszkalne: 14.662,7 m2 c) Powierzchnia całkowita budynku – 15.782,3 m2 d) Kubatura budynku – 71.215,8 m3 3. Przewidywane zużycie: a) w okresie 12 miesięcy –17 080 GJ b) Moc cieplna zamawiana wynosi: 1.669 MW Maksymalne zużycie w miesiącu letnim wyniosło 791 GJ a maksymalne zużycie w okresie zimowym 2416 GJ. Zamawiający zastrzega, że podane powyżej przewidywane zużycie są wielkościami szacunkowymi, które mogą ulec zmianie w toku realizacji zamówienia.