See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Onderwijs Leermiddelen Pakket voor Stichting Katholiek Primair Onderwijs Etten-Leur i.s.m Contractables
Beschreibung: Dit aanbestedingsdocument bevat de informatie om een inschrijving te doen voor de Europese openbare aanbesteding Onderwijs Leermiddelen Pakket (OLP) van Stichting Katholiek Primair Onderwijs Etten-Leur. In dit document worden de aanbestedende dienst, de opdracht, de procedure, de eisen ten aanzien van inschrijvers, de eisen en vragen ten aanzien van de opdracht en de wijze van beoordeling van inschrijvingen beschreven. Alle rondom de aanbesteding te nemen beslissingen worden in dit document beschreven en gemotiveerd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000