2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien van Bermen en Watergangen
Beschreibung: De gemeente zoekt een betrouwbare partij voor het maaien van bermen en watergangen. Het doel is om de openbare ruimte netjes, veilig en goed begaanbaar te houden, en watergangen vrij van overwoekering te houden. Op dit moment heeft de gemeente een contract met één aannemer. De huidige overeenkomst loopt af en om deze reden is de gemeente voornemens een nieuwe aannemer te contracteren voor de uitvoering van de opdracht. De aanbestedende dienst raamt de waarde van de opdracht op € 1.000.000 De opdracht omvat: • het (ecologisch) maaien van bermen en taluds; • het uitmaaien van watergangen; • het verzamelen en verwerken van maaisel; • activiteiten in het kader van de Omgevingswet; • het treffen van verkeersmaatregelen.
Interne Kennung: Z.HHL.094862
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht gaat in op 1 februari 2026 en eindigt op 31 december 2027.