See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, inbedrijfstelling en onderhoud van 3 op afstand bediende radiologieruimtes
Beschreibung: Levering, inbedrijfstelling en onderhoud van 3 op afstand bediende radiologieruimtes
Interne Kennung: PPP0KC-2612/5313/HECAPP/2025/PO/SALLES RX
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111100 Röntgentisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Een op afstand bedienbare operatiekamer voor het UMC St Pieter
Beschreibung: Een op afstand bedienbare operatiekamer voor het UMC St Pieter
Interne Kennung: HECAPP/2025/PO/SALLES RX/L1_1
Los: LOT-0002
Titel: Een op afstand bediende operatiekamer voor het UVC Brugmann
Beschreibung: Een op afstand bediende operatiekamer voor het UVC Brugmann
Interne Kennung: HECAPP/2025/PO/SALLES RX/L2_2
Los: LOT-0003
Titel: Een op afstand bedienbare r-x-ruimte voor Erasmus
Beschreibung: Een op afstand bedienbare r-x-ruimte voor Erasmus
Interne Kennung: HECAPP/2025/PO/SALLES RX/L3_3