2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling textiel via textielcontainers
Beschreibung: De uit te voeren dienst betreft de verwerving en de verwerking van de fractie textiel afkomstig uit het werkingsgebied van Limburg.net.
Interne Kennung: AK19_251022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19620000 Textilabfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AK19_251022 - 1 - Voorbehouden perceel - 70 locaties
Beschreibung: plaatsen en onderhouden van textielcontainers en ophaling en sortering van textiel afkomstig van deze textielcontainers op 70 locaties binnen Limburg.net voorbehouden aan ondernemingen die voldoen aan artikel 15 van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AK19_251022 - 2 - Ophalen en verwerken van het textiel opgehaald in perceel 1
Beschreibung: ophalen en verwerken van het textiel opgehaald in perceel 1 en dat overblijft na sortering
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: AK19_251022 - 3 - 235 locaties
Beschreibung: plaatsen en onderhouden van textielcontainers en ophaling en sortering van textiel afkomstig van deze textielcontainers op 220 locaties binnen Limburg.net
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: AK19_251022 - 4 - 235 locaties
Interne Kennung: 4