708675-2025 - Ergebnis
Tschechien – Werbekampagnen – Dynamický nákupní systém na nákup mediálního prostoru pro MMR a pro evropské fondy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na nákup mediálního prostoru pro MMR a pro evropské fondy
BeschreibungMinisterstvo pro místní rozvoj ČR zavádí dynamický nákupní systém na nákup mediálního prostoru pro ministerstvo (MMR) a evropské fondy (DNS) dle ustanovení § 139 a následujících zákona č. 134/2016 Sb. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v rámci DNS v předem neurčených nepravidelných časových intervalech odvislých zejména od potřeb jednotlivých útvarů zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung50632-2019
Interne KennungVZ/2018/028/216
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
LosLOT-0001