708704-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa 2 szt. ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 2 szt. ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2024. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV – 34144210-3 Wozy strażackie. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza zgodnie z art. 91 ust.1 ustawy Pzp składanie ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub dwóch części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Oferty w każdej z części zamówienia będą badane i oceniane osobno tj.: 1) Część A – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych, 2) Część B – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. 5. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” tj.: 1) dla części A zamówienia w Załączniku nr 1A do SWZ, 2) dla części B zamówienia w Załączniku nr 1B do SWZ. stanowiący „Minimalne wymagania dla ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. 6. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Vorherige Bekanntmachung531744-2025
Interne KennungPT.2370.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść A – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2024. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV – 34144210-3 Wozy strażackie. 4. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” tj.: dla części A stanowiący „Minimalne wymagania dla ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. 5. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Interne KennungPT.2370.3.2025-część A
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelCzęść B – dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2024. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV – 34144210-3 Wozy strażackie. 4. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” tj.: dla części B stanowiący „Minimalne wymagania dla ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. 5. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Interne KennungPT.2370.3.2025-Część B