708756-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen des Bestattungswesens – Údržba zeleně a technických prvků, zimní údržby a zajištění hřbitovních prací na veřejných pohřebištích statutárního města Třince
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba zeleně a technických prvků, zimní údržby a zajištění hřbitovních prací na veřejných pohřebištích statutárního města Třince
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na poskytování údržby zeleně a technických prvků, zimní údržby a zajištění hřbitovních prací na veřejných pohřebištích statutárního města Třinec. Blíže je předmět veřejné zakázky specifikován v zadávací dokumentaci.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98370000 Dienstleistungen des Bestattungswesens
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungTřinec - provoz hřbitova