2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy ciekłego helu oraz ciekłego azotu 5.0 dla INTiBS we Wrocławiu w okresie od 1.01.2026 r. do 31.12.2026 r., z podziałem na dwa zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ciekłego helu oraz ciekłego azotu 5.0 dla INTiBS we Wrocławiu w okresie od 1.01.2026 r. do 31.12.2026 r., z podziałem na dwa zadania - na zasadach i w zakresie określonym w projektach umów, w załącznikach do projektów umów oraz w SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na części (dwa zadania). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość zadań. Zadanie 1 obejmuje: Sukcesywne dostawy ciekłego helu w ilości maksymalnej 8 500 litrów. Zadanie 2 obejmuje: Sukcesywne dostawy ciekłego azotu 5.0 w ilości maksymalnej 130 000 kg. Przedmiot zamówienia należy wykonać w oparciu o parametry jakościowe i wymagania wskazane w opisach przedmiotu zamówienia stanowiących Załącznik nr 1 do projektu umowy – Zadanie 1 – OPZ oraz Załącznik nr 1 do projektu umowy – Zadanie 2 – OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawierają projekty umów wraz z załącznikami (Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do projektu umowy – Zadanie 1 – OPZ oraz Załącznik nr 1 do projektu umowy – Zadanie 2 – OPZ), stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1 oraz Załącznik nr 2 do SWZ dla zadania nr 2.
Interne Kennung: DZ.261.5.2025/WK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111300 Helium, 24111700 Stickstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 obejmuje: Sukcesywne dostawy ciekłego helu w ilości maksymalnej 8 500 litrów w okresie od 1.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ciekłego helu dla INTiBS we Wrocławiu w okresie od 1.01.2026 r. do 31.12.2026 r.- na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektów umów oraz w SWZ. Zadanie 1 obejmuje: Sukcesywne dostawy ciekłego helu w ilości maksymalnej 8 500 litrów. Przedmiot zamówienia należy wykonać w oparciu o parametry jakościowe i wymagania wskazane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do projektu umowy – Zadanie 1 – OPZ . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do projektu umowy – Zadanie 1 – OPZ, stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1.
Interne Kennung: DZ.261.5.2025/WK - Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 24111300 Helium
Menge: 8 500 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 obejmuje: Sukcesywne dostawy ciekłego azotu 5.0 w ilości maksymalnej 130 000 kg w okresie od 1.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ciekłego azotu 5.0 w ilości maksymalnej 130 000 kg dla INTiBS we Wrocławiu w okresie od 1.01.2026 r. do 31.12.2026 r.- na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektów umów oraz w SWZ. Zadanie 2 obejmuje: Sukcesywne dostawy ciekłego azotu 5.0 w ilości maksymalnej 130 000 kg. Przedmiot zamówienia należy wykonać w oparciu o parametry jakościowe i wymagania wskazane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 2 do projektu umowy – Zadanie 2 – OPZ . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do projektu umowy – Zadanie 2 – OPZ, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ dla zadania nr 2.
Interne Kennung: DZ.261.5.2025/WK - Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 24111700 Stickstoff
Menge: 130 000 Kilogramm